Investiční pobídky - Technologická centra

Na co lze podporu žádat

• vybudování nebo rozšíření výzkumně vývojového centra

Podmínky:

1) Investiční akce

Investice do majetku min. 10 mil. Kč z toho nejméně 50 % do nových strojů a současně vytvoření min. 20 nových pracovních míst.

2) Strategická investiční akce

Investice do majetku min. 200 mil. Kč z toho nejméně 50 % do nových strojů a současně vytvoření min. 100 nových pracovních míst.

Uznatelné náklady

• investice do dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku v min. výši 10 mil. Kč (minimálně 50 % budou tvořit investice do nového strojního vybavení nebo mzdové náklady vynaložené na vytvoření nových pracovních míst v průběhu 24 měsíců)

nebo

• 2-leté hrubé mzdy na nově vytvořených pracovních místech