IROP - Zkvalitnění veřejných služeb a podmínek života pro obyvatele regionů, zdravotnictví

Na co lze dotaci žádat

• zvýšení kvality vysoce specializované péče (podpora zdravotnictví omezená na síť onkogynekologických a perinatologických pracovišť)
  • zvýšení kvality návazné péče - modernizace přístrojového vybavení nemocnic pro návaznou péči (gynekologie a porodnictví, dětské lékařství, chirurgie a vnitřní lékařství)
  • deinstitucionalizace psychiatrické péče pořízením vybavení mobilních týmů, zřizováním nových či rekonstrukcí stávajících zařízení pro poskytování komunitní péče (centra duševního zdraví, stacionáře, rozšířené ambulance apod.)

Způsobilé výdaje

• nákup objektů
  • stavební práce
  • pořízení vybavení a zařízení